Darbo laikas I-VII 09:00-21:00 +370 4 620 0100

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-sk 09:00-21:00)  +370 4 620 0100
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@avitela.lt
Privalomas laukas

2022 m. liepos 11 d., pirmadienis

Sportuok namuose. TOP 5 kompaktiški treniruokliai

Pateiksime Jums TOP 5 treniruoklius, kurie gali būti pirmas žingsnis naujo gyvenimo link.

Gera fizinė ir psichinė savijauta yra neatsiejama nuo fizinės veiklos. Užtenka judėti vos 30 minučių per parą, kad pavyktų pamatyti pokyčius. Ir tikrai nereikia labai aktyvaus sporto. Dažnai net paprasčiausias pasivaikščiojimas daro stebuklus. Ypač tiems, kurie nemėgsta lankytis sporto klubuose. Žinoma, yra ir dar viena alternatyva. Tai – treniruokliai, kurie dėl savo matmenų bei kainos yra prieinami kiekvienam, kuris tik nori sportuoti. Tai yra gera pradžia sveikesnio gyvenimo link.

Susidomėjote? Pateiksime Jums TOP 5 treniruoklius, kurie gali būti pirmas žingsnis naujo gyvenimo link. Tai – kompaktiški, patrauklios kainos ir labai daug naudos mūsų kūnui suteikti galintys treniruokliai.

1. BĖGIMO TAKELIS EQI SMART

Apie bėgimo naudą žino visi, tačiau dažnai dėl netinkamo oro nepavyksta tinkamai atlikti šios treniruotės. Ką daryti? Bėgti namuose su bėgimo takeliu EQI SMART F1. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi daug vietos namuose, tačiau trokšta turėti dailesnes kojas ir džiaugtis kur kas geresne savijauta bei ištverme.

Kodėl EQI SMART F1?

✓ Tai yra nedidelių matmenų modelis, kuris namuose neužims daug vietos. Takelis turi transportavimo ratukus, tačiau neturi rankenų, tad galima nesunkiai jam rasti vietą spintoje, kai jis nėra naudojamas.

✓ Užima mažai vietos, tačiau kai reikia – greitai išlankstomas ir gali būti naudojamas čia ir dabar.

✓ Daugeliui patinka tai, kad yra ėjimo režimas, kuris geriausiai pasiteisina pradedantiesiems bėgikams. Ėjimo režimas leidžia eiti 6 km/val. greičiu. Tikrai nepavargsite, tačiau poveikis Jūsų kūnui bus didelis.

✓ Jūsų patogumui yra įmontuotas Bluetooth garsiakalbis, kuris leis klausyti pačių smagiausių ir labiausiai Jus motyvuojančių dainų.

✓ Galiausiai, bėgimo takelis turi ir nuotolinio valdymo pultą, kuris leis reguliuoti bėgimo greitį nuo 1 km/ val. iki 6 km/val. nuotoliniu būdu.

Pradėti daugiau judėti – dabar yra geriausias laikas.

2. PROIRON STEPERIS

Jeigu bėgimas takeliu jums nėra labai priimtinas – esame tikri, kad steperis nepaliks abejingų. Jūsų dėmesiui – PROIRON steperis, kuris tinka ir pradedantiesiems sportininkams, ir tiems, kurie jau yra patyrę.

Kuo daugelį sužavi šis modelis?

✓ Steperis turi didelius pedalus, tad tinka ne tik tiems, kurių pėda yra didelė, tačiau ir tiems, kuriems sporto metu yra labai svarbus komfortas.

✓ Pedalų paviršius yra neslystantis, tad sporto metu suteikia daugiau saugumo. Papildomai yra specialūs krašteliai, kuris padeda jaustis stabiliau.

✓ Patys steperiai yra pagaminti iš 1,8 mm. plieno konstrukcijos, tad galite būti ramus dėl šio treniruoklio kokybės. Jie išlaiko žmogų iki 120 kg.

✓ Treniruokliai taip pat yra su PVC pagalvėlėmis, kurios apsaugo kojas nuo galimų traumų.

✓ PROIRON steperis taip pat yra daugiafunkcinis. Per LDC ekraną yra matoma išsportuotų kalorijų skaičius, laikas ir t.t. Tai padeda kur kas paprasčiau sekti savo progresą.

✓ Steperis yra kompaktiškas, tad nesunkiai rasite jam sandėliavimo vietą tuo metu, kai jis nėra naudojamas.

Svarbu suprasti, kad steperis yra naudingas ne tik Jūsų kojoms, tačiau ir visam kūnui. Juk ėjimo metu galima papildomai įvairiai sukti rankas, kaklą... Tai suteikia dar daugiau naudos treniruotės metu ir pasiekti rezultatai bus geresni.

3. BALANSAVIMO TRENIRUOKLIS PROIRON

Dažnai sporto klubuose naudojamas balansavimo treniruoklis PROIRON gali būti ir Jūsų namuose. Daugelis žmonių iki galo tiksliai nežino – koks geras šis iš pažiūros labai paprastas, tačiau tuo pačiu svarbus, treniruoklis. Sužinojus – tikrai įsigysite. Svarbiausia, kad jis neužima daug vietos, tad tinka net ir gyvenantiems nedideliuose butukuose. Juk svarbiausia yra atsakingai įvertinti Jums labiausiai tinkamo treniruoklio galimybes ir... ne tik grožėtis juo, tačiau ir naudotis.

✓ PROIRON balansavimo treniruoklis, tai yra: pusiausvyros treniruoklio + jėgos treniruoklio + raumenų treniruoklio derinys. Vienas – vietoje trijų, tad apsimoka, tiesa?

✓ Jis yra skirtas visiems kūno rengybos lygiams. Tad jokio skirtumo, ar tik dabar pradėsite sportuoti, ar tai jau darote seniai – jis tikrai pasitarnaus.

✓ Naudojamas ne tik tada, kai yra siekiama konkrečių sporto rezultatų, tačiau ir reabilitacijos metu.

✓ Nedidelis, tad visada galite turėti su savimi: nuo namų iki biuro.

✓ Padengtas neslystančia medžiaga, kuri leis jums saugiai jaustis atliekant pratimus.

✓ Pagamintas iš labai patvarios medžiagos jis puikiai atlaiko net iki 300 kg svorį.

✓ Tinka labai įvairioms treniruotėms ir labai skirtingoms kūno vietoms mankštinti: galima šokinėti, klūpėti, gulėti, stovėti ir t.t.

✓ Kartu su treniruokliu gausite ir pompą, kuri be jokio vargo padės paruošti jį naudojimui.

✓ Sportuoti galima ne tik ant „iškilusios“ pusės, tačiau ir ant lygios.

Jeigu nežinote – kaip tinkamai naudoti balansavimo treniruoklį – visada galima pirmiausia peržiūrėti video, kurie yra vieši internete, nemokamai. Tai dažnai tampa stimulu jį įsigyti, kadangi pamatoma – kokios įvairios galimybės.

4. DVIRATIS TRENIRUOKLIS HAMMER CARDIO 4.0

Dar vienas puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sportuoti namuose, yra HAMMER CARDIO 4.0 dviratis-treniruoklis. Tai yra tinkamas pirkinys tiems, kurie nori važiuoti dviračiu namuose, tai yra, pasiekti tokių rezultatų, kokių galima bent jau 3 kartus per savaitę minant.

Vėlgi, aptarsime privalumus, kurie dažniausiai skatina rinktis būtent šį modelį.

✓ Jis itin tiksliai imituoja važiavimą tikru dviračiu, tad ir pasiekiama nauda – tokia pati.

✓ Treniruoklis turi reguliuojamus pasipriešinimo lygius, kurie padeda pagal poreikį turėti daugiau arba mažiau intensyvią treniruotę.

✓ Taip pat reguliuojamas vairas bei sėdynė. Tai leidžia tiksliai nustatyti Jums tinkamą dydį, kuris leis sportuoti patogiai ir tuo pačiu saugiai.

✓ Jūsų patogumui yra monitorius, kuris leidžia paprastai sekti savo progresą. Tai motyvuoja, tiesa? Juk norisi visada pasiekti kuo daugiau.

✓ Kadangi pats treniruoklis yra gana lengvas – be jokio vargo galėsite jį perstatyti į kitą vietą.

✓ Treniravimas padeda didinti ištvermę.

✓ Jis neturi jokio neigiamo poveikio Jūsų kojos sąnariams.

Žinoma, kad ir koks treniruoklis bei kad ir kokia treniruotė – svarbu yra saikas. Tik tokiu atveju rezultatai bus geri, o su laiku ir pranokstantys poreikius.

5. ELIPSINIS TRENIRUOKLIS HAMMER

Galiausiai, paskutinis, tačiau ne ką mažiau dėmesio vertas yra ir elipsinis treniruoklis HAMMER CROSS TRAINER ELLYPTECH. Tai yra treniruoklis su moderniu kompiuteriu, kuris padeda ne tik siekti geresnių rezultatų, tačiau ir sekti pokyčius. Programų gausa – nuo pradedančiųjų iki tų, kurie jau yra profesionalai.

✓ Pasitikėkite tvirta, tačiau ne per sunkia konstrukcija, kuri padės perkelti treniruoklį, pagal poreikius, iš vienos vietos į kitą.

✓ Jūsų saugumui – didelės, neslidžios pėdų plokštės.

✓ Papildomos savybės tiems, kurie nori paprasčiau sekti savo rengybos pokyčius: širdies ritmo matavimas, monitoriuje galite matyti visus svarbius treniruočių duomenis: atstumą, greitį, laiką, žingsnių dažnį ir sudegintas kalorijas... Tai puiki pagalba siekiant ne tik tobulėti, tačiau ir būti ramiu, kad viską darote sistemingai, ne per greitai.

✓ Kokybiškas Ellyptech CT3 treniruočių kompiuteris valdomas LCD jutikliniu ekranu.

✓ Galiausiai, daugelis sutiks – ir patrauklus dizainas.

Nežinote, kuris treniruoklis Jums labiausiai tinka? Visada galite tartis su avitela.lt konsultantais. Ir atsiminkite, kad šiandien yra geriausias laikas pradėti sportuoti.