Darbo laikas I-VII 09:00-21:00 +370 4 620 0100

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-sk 09:00-21:00)  +370 4 620 0100
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@avitela.lt
Privalomas laukas

Skrudintuvai

  Filtruoti (63)

  Eiliškumas

  Dažniausiai užduodami klausimai

  • 1. Kaip išsirinkti skrudintuvą?

   Skrudintuvų įvairovė tikrai didelė, todėl nebus sudėtinga atrasti labiausiai patinkantį modelį.

   Tik prieš tai atsakykite į kelis klausimus:

   Ar labiau mėgstate, kai apskrunda riekė iš abiejų pusių, ar norėtumėte, jog būtų galimybė ją skrudinti tik iš vienos pusės? Ar mėgstate modernų, o galbūt ryškų klasikinį dizainą?

   Mūsų parduotuvėje rasite itin platų skrudintuvų asortimentą:

   Skirtingų skrudintuvų galingumas svyruoja nuo 800W iki net 1100W.

   Taip pat galima rinktis įrenginius, kurie turi skirtingus skrudinimo lygius. Jų gali būti netgi 8, todėl kiekvieną kartą galėsite pasirinkti, kiek daug apskrudusios duonos ar batono norite.

   Skrudintuvo korpusas gali būti tiek metalinis, tiek plastikinis arba nerūdijančio plieno. Ir tik nuo jūsų priklausys, kuris variantas patinka labiausiai.

   Taigi, koks prekinis ženklas yra jūsų mėgstamiausias bei labiausiai vertinamas ir kiek esate numatę biudžeto naujam skrudintuvui?

   Atsakykite sau į visus šiuos klausimus ir tuomet pasirinkimas tikrai netaps sunkia užduotimi, kadangi greitai atrasite tinkamiausią variantą.

  • 2. Kokios firmos skrudintuvai geriausi?

   Vienareikšmiškai atsakyti neįmanoma.

   Kadangi praktiškai visų gamintojų skrudintuvai yra geri bei kokybiški, o pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių poreikių bei finansinių galimybių.

   Mūsų parduotuvėje rasite itin platų skrudintuvų pasirinkimą, kurių kainos prasideda vos nuo dvidešimt kelių Eurų. Siūlome rinktis iš Bosch, Delonghi, Philips, Tefal ir kitų žinomiausių gamintojų skrudintuvų.

  Grįžti į viršų