Darbo laikas I-VII 09:00-21:00 +370 4 620 0100

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-sk 09:00-21:00)  +370 4 620 0100
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@avitela.lt
Privalomas laukas
Apie mus

Avitela- Jūsų namai elektroniniams prietaisams ir buitinei technikai

ikoon_taht.svg

  • UAB „Avitelos prekyba“ priklauso didžiausiai Europos elektronikos prekių pirkimo grupei „Euronics International“, kuri veikia 35 šalyse ir kurios nariai siūlo elektronikos prekes ir buitinę techniką daugiau nei 600 mln. vartotojų visoje Europoje. Esame sukaupę solidžią, didesnę nei 30-ies metų patirtį, leidžiančia pristatyti save elektronikos buičiai prekybos profesionalais.

Augome kartu su Nepriklausoma tauta

Įmonė UAB „Avitelos prekyba“ Lietuvoje veikia nuo 2002 metų, o viskas prasidėjo 1994 m. nuo nedidelės, bet entuziastingos komandos ir parduotuvės Klaipėdoje. Tada gimė mūsų vizija - gerinti klientų gyvenimo kokybę, siūlant geriausius buities elektronikos sprendimus.
avitela.png

SVARBIAUSIA - KLIENTAS!

Geranoriškumas, pagarba, pozityvumas ir įsiklausymas – tai mūsų požiūris į pirkėjus. Siekiame pateikti vertingiausią pasiūlymą, atitinkantį Jūsų individualius poreikius. Siekiant šio tikslo, kiekvienais metais plėtėsi mūsų partnerių - pažangiausių technikos gamintojų iš viso pasaulio tinklas. Kartu su jais bei nuolat tobulėjančia technika augome ir mes! Dabar AVITELOS tinklą sudaro net 25 parduotuvės - 18-oje Lietuvos miestų. Tad esame arti, kai klientams mūsų reikia!
goldenicon.svg

KOKYBĖ IR PROFESIONALUMAS

Mes investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, pasitelkdami ekspertus ir mobilumą, todėl esame vieni iš pardavimų lyderių montuojamos technikos, televizorių bei kitų panašios klasės produktų kategorijose.
Esame tam, kad padėtume Jums išsirinkti tinkamiausią prekę, kuri palengvintų Jūsų gyvenimą. Mūsų patyrusių pardavėjų komanda išsiskiria profesionaliu ir maloniu konsultavimu, o kvalifikuoti meistrai – kokybišku techniniu aptarnavimu.
goldenicon.svg

PARTNERYSTĖ

Mes vertiname ilgalaikius ryšius, todėl esame patikimas ir stabilus verslo partneris. Nuo pat įmonės veiklos pradžios bendradarbiaujame su žinomais prekės ženklais ir kiekvienais metais plečiasi mūsų partnerių – pažangiausių technikos gamintojų iš viso pasaulio tinklas. Šiuo metu UAB „Avitelos prekyba” yra oficialus SAMSUNG, LG, SONY, PHILIPS, MIELE, ELECTROLUX, DYSON, GORENJE, BOSCH, APPLE, LENOVO, DELL, HUAWEI bei kitų garsių prekės ženklų prekybos partneris Lietuvoje.
goldenicon.svg

KOMPLEKSINIAI SPRENDIMAI KLIENTAMS

30 metų patirtis
25 parduotuvės
Elektroninė prekyba
Papildomos paslaugos
goldenicon.svg

Elektroninė parduotuvė – puikus pasirinkimas visiems

Mūsų siūlomas prekes galite įsigyti neišėję iš namų! Apsilankę internetinėje buities elektronikos parduotuvėje, galite rinktis iš plataus asortimento, susipažinti su dominančios prekės savybėmis bei palyginti kainas. Jūsų patogumui siūlome lanksčius pristatymo būdus. Mes vertiname savo klientus, todėl kiekvienam e. parduotuvės lankytojui galime pateikti individualius pasiūlymus. Prekių ekspertai, pasiekiami 7 dienas per savaitę telefonu ir internetu, suteiks jums profesionalią konsultaciją ar padės išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią prekę. Patogus e. parduotuvės dizainas pritaikytas naršyti ne tik kompiuteryje, bet ir Jūsų išmaniajame telefone ar planšetėje.
goldenicon.svg

Susijusių paslaugų teikimas – kompleksinio aptarnavimo garantas

30 metų patirtis
UAB „Avitelos prekyba“ – ne tik patyręs buities elektronikos prekybininkas, bet ir turintis nemažą įdirbį bei patikimą partnerystę su papildomų paslaugų pardavėjais. Bendradarbiaudami su „Serviso kontraktų centru“ savo klientams galime pasiūlyti pirkinių draudimą bei pratęstą pirkinio garantiją, o autorizuotas remonto partneris „Emtoservis“ užtikrina kokybišką garantinį bei pogarantinį prekių remontą. Tokiu būdu galime klientui suteikti ne tik kompleksinį aptarnavimą, maksimalią naudą už optimalią kainą, bet ir pinigais neišmatuojamą saugumą bei ramybę dėl pirkinio ilgaamžiškumo.
goldenicon.svg