Darbo laikas I-VII 09:00-21:00 +370 4 620 0100

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-sk 09:00-21:00)  +370 4 620 0100
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@avitela.lt
Privalomas laukas

Kavos aparatai

  Filtruoti (298)

  Eiliškumas

  Dažniausiai užduodami klausimai

  • 1. Kaip išsirinkti kavos aparatą?

   Kavos aparatų yra labai įvairių, todėl tikrai sugebėsite įsigyti savo mylimiausią.

   Atsakykite sau į šiuos klausimus:

   Kokios kavos gėrimus mėgstate gerti? Ar mėgstate gerti tik espresso, o gal norite pasilepinti sudėtingesniais kavos gėrimais su pieno puta?

   Ar norite, kad kavos gėrimas atsirastų vienu mygtuko paspaudimu, ar papildomai norite dirbti baristos darbą?

   Mūsų parduotuvėje rasite didelį kavos aparatų pasirinkimą:

   Automatiniai kavos aparatai kavą gamina vos vienu mygtuko paspaudimu. Su tokiu kavos aparatu jums tereiks įdėti kavos pupeles, vandens ir pieno.

   Pusiau automatiniai kavos aparatai leis kavą dalinai pasidaryti patiems. Turėsite patys susimalti kavos pupeles, pasigaminti viengubą arba dvigubą espresso, o paskui atskirai susiplakti pieno putą ir ją užpilti ant espresso gėrimo.

   Kapsuliniai kavos aparatai gamina kavą iš kapsulių. Tereiks įdėti kavos kapsulę, paspausti mygtuką ir mėgautis norima kava.

   Kokius prekės ženklus mėgstate? Koks yra jūsų biudžetas?

   Išsigryninus atsakymus į šiuos klausimus kavos aparato išsirinkimas bus lengvas darbas.

  • 2. Kokios firmos kavos aparatai geriausi?

   Nėra vienareikšmio atsakymo į šį klausimą.

   Visų firmų kavos aparatai yra geri ir atspindi skirtingus žmonių poreikius bei finansines galimybes.

   Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš daugybės skirtingų kavos aparatų vos nuo keliasdešimties eurų. Siūlome rinktis iš Miele, Jura,Philips,Delonghi,Dolce Gusto, Nivona bei kitų populiarių kavos aparatų firmų.

  • 3. Kokie kavos aparatai geriausi 2024?

   Kavos aparatų pasirinkimas šiais laikais iš tiesų didelis, todėl renkantis kavos aparatą visada norisi įsigyti patį geriausią. Gaila, bet neįmanoma įvardinti vieno geriausio kavos aparato, bet palengvindami jūsų gyvenimą pateikiame populiariausių kavos aparatų prekės ženklus.

   Philips&populiariausias kavos aparatas yraLatteGo EP2230/10su greitai ir lengvai išvaloma pieno sistema, populiariausių 3 kavos rūšių pasirinkimu ir jutikliniu ekranu.

   JurapopuliariausiasE8 Dark yra tobulas malonumo, universalumo ir prabangos derinys, kuris leidžia paruošti net 17 skirtingų kavos gėrimų – nuo aromatingojo espresso iki populiaraus cortado.

   Mielepouliariausias kavos aparatasCM5310 Silence su “OneTouch for Two” ruošimo funkcija yra skirtas tobuloms kavos akimirkoms dviese. "Aromatic" sistema užtikrina intensyvų kavos aromatą, o gaminant kavą su pieno puta kiekvieną kartą išgausite ypač tirštą kreminę putą.

   Nivona&populiariausias kavos aparatas yraNICR 759, kuris turi papildomą „My coffee“ funkciją, kuri užtikrina jūsų mėgstamiausios kavos recepto išsaugojimą, todėl galėsite mėgautis savo gardžiausia kava vieno mygtuko paspaudimu.

   Dolce Gustoyra tituluojamas vienu įperkamiausiu kavos aparatų pekės ženklu. Jei nenorite išlaidauti, o tiesiog mėgautis puikia kavos kokybe, šio prekės ženklo populiariausias modelis&Dolce Gusto EDG225.W kaip tik jums. Rinkitės iš daugiau nei 30 įvairiausių gėrimų. Įdėkite kapsulę, pasirinkite porcijos dydį ir mėgaukitės.

   Delonghipopuliariausias kavos aparatasEC685.W žavi savo paprastumu. Su šiuo pusiau automatiniu kavos aparatu susikurkite tokią kavą, kokios pageidaujate. Pasidarykite viengubą arba dvigubą espresso ir užpilkite norimu kiekiu pieno putos, kurią pasigaminsite patys.

  Grįžti į viršų