Darbo laikas I-VII 09:00-21:00 +370 4 620 0100

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-sk 09:00-21:00)  +370 4 620 0100
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@avitela.lt
Privalomas laukas

2024 m. birželio 17 d., pirmadienis

Kuo unikalūs DYSON plaukų priežiūros prietaisai?

Skaitykite ir sužinokite, kurie DYSON gaminiai turėtų būti Jūsų namuose, jeigu sutinkate, kad plaukai – gražiausias žmogaus aksesuaras.

Dažniausiai užduodami klausimai apie DYSON CORRALE HS03Tiems, kurie nori džiaugtis gražiais, svarbiausia, sveikais plaukais – siūlomas labai platus DYSON gaminių spektras apimantis tiek plaukų džiovinimą, tiek formavimą.

Kurie DYSON gaminiai turėtų būti Jūsų namuose, jeigu sutinkate, kad plaukai – gražiausias žmogaus aksesuaras?

PLAUKŲ DŽIOVINTUVAS DYSON SUPERSONIC


Plaukų džiovintuvas DYSON Supersonic yra vertinamas ne tik dėl greito džiovinimo proceso, tačiau ir dėl plaukų struktūros išsaugojimo, drėgmės nepanaikinimo. Tinka net ir kasdieniam naudojimui, plaukas išlieka elastingas ir gaivus.

Šis prietaisas yra sukurtas įvairiems plaukų tipams, tad jokio skirtumo, ar esate garbanotų plaukų savininkas, ar turite tiesius – kiekvieno poreikiai patenkinami. Dėl universalumo – patenkina tiek kirpyklos poreikius, kai kasdien yra daug klientų, tiek šeimos, kuriose ir vyras, ir moterys, vaikai – gali greitai pasirūpinti šlapiais plaukais.

Prie įrenginio yra pridedami net keli antgaliai, kurie padeda suformuoti plaukus džiovinimo metu.

1.     „Flyaway“ antgalis, kuris naudojamas didelėms bangoms formuoti, šukuosena atrodo gaiviai, tinka ir kasdienai, ir ėjimui į vakarėlį.

2.     Plaukų formavimo koncentratorius irgi naudojamas plaukų formavimui. Itin didelis greitis padeda efektyviai pasiekti norimą rezultatą.

3.     Difuzorius – pagalba tiems ir toms, kurie turi labai ilgus arba garbanotus plaukus. Džiovinant išlaikomas plauko pūstumas, tad šukuosena – prabangi, net ir kasdienai.

4.     Švelnaus oro priedas yra pagalba numeris vienas tiems, kurių galvos oda yra jautri, linkusi pleiskanoti.

5.     Plačiadantės šukos pasitarnauja tokiu atveju, kai norisi, kad plaukai pakiltų nuo šaknų galiukų, būtų išlaikomas purumas.

Dažniausiai užduodami klausimai apie DYSON SUPERSONIC

Kiek kainuoja plaukų džiovintuvas DYSON SUPERSONIC?

Plaukų džiovintuvas kainuoja DYSON SUPERSONIC 399,99 eur.* (kaina gali skirtis) Jeigu norite įsigyti pigiau – sekite avitela.lt akcijas ir siūlomas nuolaidas.

Ar plaukų džiovintuvas DYSON SUPERSONIC tinka turintiems sausus plaukus?

Taip. Šio džiovintuvo unikalumas yra tai, kad jis nedaro beveik jokios neigiamos įtakos plauko struktūrai, tad galima naudoti kasdien.

Ar plaukų džiovintuvas DYSON SUPERSONIC gali būti naudojamas kasdien?

Tikrai taip. Kadangi jis veikia žemos temperatūros pagalba – plaukas nėra pažeidžiamas, tinka ir kasdieniniam naudojimui.

Kur galiu įsigyti plaukų džiovintuvą DYSON SUPERSONIC?

Kviečiame jį įsigyti avitela.lt prekybos vietoje.

Ar plaukų džiovintuvas DYSON SUPERSONIC tinka storiems plaukams?

Tinka. Nors veikimo srovė nėra karšta, tačiau jis maksimaliai gretai išdžiovina net ir storus bei ilgus plaukus.

Ar plaukų džiovintuvas DYSON SUPERSONIC gali būti naudojamas ir plaukų formavimui?

Plaukų džiovintuvas DYSON SUPERSONIC yra parduodamas su antgaliais bei šukomis, kurie labai puikiai tinka plaukų formavimui. Tai leis džiaugtis kirpyklos paslaugomis tiesiog namuose.

PLAUKŲ SUKTUVAS DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE LONG IR PLAUKŲ SUKTUVAS DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE


Šios plaukų priežiūros priemonės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori visada džiaugtis gražiomis garbanomis. Vėlgi, puikiai tinka ir profesionaliam naudojimui, ir tuo pačiu asmeniniams poreikiams patenkinti.

Plaukų suktuvas DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE LONG ir plaukų suktuvas DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE yra unikalios konstrukcijos prietaisai, kurie veikia sąveikaujant su oru. Būtent oro pagalba jie pritraukia plaukus ant paties suktuko ir taip formuoja. Svarbiausia yra tinkamai atskirti plaukų sruogeles, jas iššukuoti.

Ne ką mažiau svarbus šio tipo suktukų privalumas yra tai, kad jie nepažeidžia plauko, tad galite kasdien atrodyti tobulai, tačiau nepergyventi, kad dėl karčio plaukas gali greičiau nusausėti. Papildomas privalumas, kad nereikia jokių specialių pirštinių arba kitų priedų, kurie dažnai reikalingi naudojant kitas formavimo priemones.

Tai universalūs prietaisai, kurie labiausiai rekomenduojami turintiems ilgus plaukus. Tinka ir tokiu atveju, kai plaukai yra tankūs, stori. Šie suktukai be jokio vargo įveiks iššūkius ir padės jums džiaugtis nuostabia šukuosena tiek kasdien, tiek einant į prabangius vakarėlius.

Modeliai yra parduodami su specialiais antgaliais, kurie suteikia dar daugiau galimybių plaukų formavimo metu.

1.     30 mm „Airwrap™“ cilindriniai antgaliai formuoja didelės apimties garbanas, kurias dažniausiai renkasi Holivudo žvaigždės.

2.     40 mm „Airwrap™“ cilindriniai antgaliai naudojami tokiu atveju, kai norisi itin tvirtų garbanų, kurios turi išsilaikyti visą dieną. Tinka tokiu atveju, kai formuojamos didelės bangos.

3.     Kietas tiesinimo šepetys yra puiki pagalba, kai plaukai yra ne tik tankūs, tačiau ir šiaušiasi, sunkiai suvaldomi. Ypač geras pasirinkimas tiems, kurie turi garbanotis linkusius plaukus, tačiau pačios garbanos yra netvarkingos.

4.     Minkštas tiesinimo šepetys tinka toms moterims ir tiems vyrams, kurie nori, kad jų plaukai būtų tiesesni ir tuo pačiu atrodyti preciziškai.

5.     Apvalus apimtį suteikiantis šepetys galti būti naudojamas ir plaukų džiovinimo metu. Jis puikiai pasitarnauja, kai reikia sukurti daugiau apimties, pakelti plaukus nuo šaknų.

6.     Džiovinimo antgalis, galiausiai, dar viena galimybė greitesnei ir gražesnei šukuosenai. Kaip išduoda pavadinimas – jis skirtas džiovinimui. Ir jokio skirtumo, jeigu Jūsų plaukai yra ilgi. Šis priedas su suktuku – puikiai „įveiks“ užduotį.


Dažniausiai užduodami klausimai apie DYSON AIRWRAP

Ar DYSON plaukų suktuvai tinka ilgiems plaukams formuoti?

Taip, tinka. Universalūs antgaliai patenkina labai skirtingų plaukų poreikius: nuo ilgų iki trumpų, tiesių iki garbanotų.

Kiek kainuoja plaukų suktuvai DYSON?

Plaukų suktuvas DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE LONG kainuoja 499.99 eur* (kainos gali skirtis), o plaukų suktuvas DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE – 499.99 eur* (kainos gali skirtis). Jeigu norite įsigyti pigiau – sekite avitela.lt pasiūlymus.

Kur galiu įsigyti plaukų suktukų modelius DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE LONG arba DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE?

Abu modeliai yra parduodami avitela.lt prekybos vietose. Kuo skiriasi plaukų suktuvas DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE LONG nuo modelio DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE? Plaukų suktuvas DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE LONG yra perpus ilgesnis, tai yra – didesnis nei DYSON HS01 AIRWRAP COMPLETE.

Ar DYSON plaukų suktuvai verti investicijos?

Juos renkasi ne tik asmenys saviems poreikiams patenkinti, tačiau taip pat ir profesionalūs kirpėjai. Tai yra geriausias įrodymas, kad investicija atsiperka. Tiek dėl savo funkcionalumo, tiek dėl ilgaamžiškumo.

Ar galiu naudoti DYSON suktuvus kasdien?

DYSON suktuvai neįkaista daugiau nei 150 °C, todėl yra švelnūs jūsų plaukams. Kiek ir kaip naudosite – Jūsų pasirinkimas. Tačiau jie yra kur kas draugiškesni Jūsų plaukams nei daugelis kitų panašaus tipo plaukų formavimo prietaisų.


PLAUKŲ TIESINTUVAS DYSON CORRALE HS03


Galiausiai, ne ką mažiau dėmesio vertas yra ir plaukų tiesintuvas DYSON CORRALE HS03 FUKSIJA, kuris turėtų būti kiekvienos ir kiekvieno žmogaus stalčiuje, kurie nori kasdien džiaugtis ne tik tiesiais, tačiau ir glotniais, svarbiausia – tvarkingais plaukais.

Daugeliui svabu tai, kad šios plaukų tiesinimo žnyplės puikiai ištiesina plauką net ir tokiu atveju, kai, atrodo, nėra įkaitusios. Taip yra dėl ypatingos technologijos, kurios metu pasiekiama gera kokybė maksimaliai sumažinant neigiamą įtaką plaukui.

Verta pabrėžti, kad šis plaukų tiesintuvas pasitarnauja ne tik tada, kai norisi tiesių plaukų, tačiau ir tada, kai stengiamasi juos formuoti. Atskirkite kiekvieną sruogą ir garbanokite tiesintuvo pagalba. Pasikartosime, kad galėsite džiaugtis ne tik norima šukuosena, tačiau ir glotniais plaukais, kurie atrodo tvarkingai.

Jeigu Jūsų plaukai šiaušiasi, yra labai sausi – tai yra pirma pagalba, kuri padės juos suvaldyti. Jeigu norite visada po ranka turėti šį tiesintuvą, kadangi išėjus į lauką nuo drėgmės plaukai linkę pūstis – tokiu atveju pakraukite ir imkite su savimi, kad ir kur einate. Net 30 minučių jis gali veikti be elektros lizdo (pilnas pakrovimas trunka 70 minučių), tad patobulinti šukuoseną bus paprasta. Pats tiesintuvas taip pat nėra didelis ar sunkus, tad visada gali būti Jūsų rankinėje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie DYSON CORRALE HS03


Kiek kainuoja plaukų tiesintuvas DYSON CORRALE HS03?

Plaukų tiesintuvas DYSON CORRALE HS03 kainuoja 449,99 eur.* (kainos gali skirtis)

Kur galiu įsigyti plaukų tiesintuvą DYSON CORRALE HS03?

Geros kainos tiesintuvas yra parduodamas avitela.lt prekybos vietoje.

Kiek laiko veikia pakrautas plaukų tiesintuvą DYSON CORRALE HS03?

DYSON gamintojas nurodo, kad CORRALE lygintuvo keturių elementų ličio jonų baterija veiks maždaug 30 minučių. Tai yra optimalus laiko tarpas net ir ilgiems plaukams tiesinti.

Kodėl DYSON CORRALE HS03 plaukų tiesintuvo lemputė mirksi?

Lemputė pradeda mirkėsi tada, kai artėja tiesintuvo baterijos išsikrovimo laiko tarpas. Akumuliatoriaus įkrovimo šviesos diodas kraunant dega gintaro spalvos, o visiškai įkrautas – žaliai.

Ar galima plaukų tiesintuvą DYSON CORRALE HS03 turėti su savimi rankiniame lėktuvo bagaže?

DYSON CORRALE tiesintuvas sukurtas su skrydžiui paruošta etikete skirta atjungti akumuliatorių. Prieš oro uosto apsaugą turite nuimti žymą ir palikti ją atjungtą viso skrydžio metu.

Ar galiu DYSON CORRALE tiesintuvą naudoti, kai plaukai dar yra šlapi?

Ne. DYSON CORRALE tiesintuvo negalima naudoti ant šlapių plaukų, nes taip galite juos pažeisti.

Sėkmingo plaukų formavimo!