Darbo laikas I-VII 09:00-21:00 +370 4 620 0100

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-sk 09:00-21:00)  +370 4 620 0100
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@avitela.lt
Privalomas laukas

2024 m. liepos 1 d., pirmadienis

Ninja Creami ledų gaminimo aparatų apžvalga ir naminių ledų receptai

Skaitykite „Ninja Creami“ ledų gaminimo aparatų apžvalgą ir sužinokite, kaip pasigaminti skaniausius ledus namuose.

Helge köögilaua peal Ninja jäätisemasin

Ar kada nors pagalvojote, kaip būtų galima pasigaminti ledų ar šaldytų desertų tik iš norimų ingredientų?

Ledų gaminimo aparatas „Ninja Creami“ leidžia tai padaryti, nes su minimaliomis pastangomis įvairius ingrediedntus paverčia gardžiu skanėstu.Kas yra „Ninja Creami“?

"Ninja Creami" yra populiarus gerai žinomo prietaisų prekės ženklo „Ninja“ ledų gaminimo aparatas, skirtas specialiai ledams ir kitiems šaldytiems desertams gaminti.

Skirtingai nei, pavyzdžiui, maišytuvas, kuris skirtas įvairiems darbams, pavyzdžiui, kokteiliams, sriuboms ir ledui smulkinti, „Ninja Creami“ ledų gaminimo aparatas skirtas ledams gaminti, todėl kaskart pasiekiami puikūs rezultatai.

Naudodami „Ninja“ ledų gaminimo aparatą galite kurti ir pritaikyti savo šaldytus desertus tiksliai taip, kaip norite: nuo klasikinių vanilinių ledų, aksominio gelato, veganiškų desertų ar desertų be laktozės ir gardžių pieno kokteilių iki vaisių šerbetų ir kokteilių maišelių.

Galimi du „Ninja“ ledų gaminimo aparato modeliai - 7 dalių „Ninja Creami“ ir 10 dalių „Ninja Creami Deluxe“, kuriuose įrengtos skirtingos iš anksto nustatytos programos, desertiniai stalviršiai ir „Creamify“ technologija, kad kiekvieną kartą būtų užtikrinta tobula tekstūra ir kreminis skanėstas.

Ninja Creami Deluxe jäätisemasin köögikapi peal

Kuo skiriasi „Ninja Creami“ ir „Ninja Cream Deluxe“?

Ninja Creami NC300EU

 • 7 iš anksto nustatytos programos - ledų, gelato, šerbeto, kokteilio, minkštų ledų, pieno kokteilio ir „Mix-In“.
 • Jame yra 3 BPA neturintys indai desertams gaminti ir laikyti, todėl vienu metu galite pagaminti iki 1,4 l skanių ledų ir sukurti 3 skirtingus skonius (3 x 473 ml).
 • Mažesni matmenys (svoris 6,49 kg, aukštis 40,5 cm, plotis 16,5 cm ir gylis 27 cm).
Ninja Creami Deluxe NC501EU

 • 10 vienu paspaudimu valdomų programų - ledai, šerbetas, minkštieji ledai, gelato, pieno kokteilis ir „Mix-In“. Be to, naujos programos: frappe, šaltasis gėrimas, šlakelis ir šaldytas jogurtas.
 • Į rinkinį įeina 3 BPA neturintys puodai desertams ruošti ir laikyti, kuriuose vienu metu galima gaminti 3 skirtingų skonių ledus (3 x 709 ml).
 • Mišinys gali būti ruošiamas porcijomis (viršutinė, pilna, apatinė).
 • Didesnio dydžio (svoris 7,3 kg, aukštis 42,4 cm, plotis 30,5 cm ir gylis 21,4 cm).

Kaip veikia „Ninja Creami“ ledų gaminimo aparatas?

  Kiekvienas receptas yra skirtingas, tačiau ledų gamybos procesas yra toks pats.
 • Į desertinį indelį, kuris pateikiamas kartu su aparatu, sudėkite mėgstamus ingredientus.
 • Padėkite indelį ant lygaus paviršiaus į šaldiklį 24 valandoms ir įsitikinkite, kad mišinys viršuje yra lygus, be jokių burbuliukų ar gumuliukų. Taip pat nerekomenduojama užšaldyti mišinio šaldymo dėžėje, nes joje temperatūra gali būti per žema, o geriau įprasto šaldytuvo šaldiklyje.
 • Po 24 valandų išimkite mišinį iš šaldiklio ir palikite jį 10-20 minučių pastovėti kambario temperatūroje arba palaistykite jį po karštu tekančiu vandeniu, kad mišinys atitirptų nuo stiklainio šonų.
 • Įdėkite viršūnėles į ledų gaminimo aparatą „Ninja Creami“ ir pasirinkite pasirinktą programą.
 • Išimkite viršūnėles iš aparato ir, jei reikia, įpilkite truputį skysčio, o norėdami pridėti papildomo kremo, naudokite „respin“ programą. Jei reikia, procedūrą pakartokite.
 • Kai kreminis skanėstas bus paruoštas ir norėsite pridėti priedų, pavyzdžiui, sausainių, uogų, riešutų ir t. t., naudokite įmaišymo programą.
 • Naudodami ledų gaminimo aparatą „Ninja Creami Deluxe“ taip pat galite gaminti ledus pusės pintinės talpos, pavyzdžiui, tik viršutinę dalį. Likusią dalį galite įdėti atgal į šaldiklį, tačiau svarbu vėl išlyginti mišinį.
Kai kuriems receptams, pavyzdžiui, pieno kokteiliams, nereikia 24 valandų užšaldymo, juos galima gaminti vos tik užsinorėjus.

Ninja Creami jäätisetops täidetud erinevate koostisosadega

Kuo „Ninja Creami“ skiriasi nuo kitų ledų gaminimo aparatų?

Įprastuose ledų gaminimo aparatuose pirmiausia užšaldomas ledų mišinys, tuomet sudedamos sudedamosios dalys, mišinys sumaišomas į ledus ir tik tada užšaldomas, o „Ninja“ ledų gaminimo aparate sudedamosios dalys pirmiausia užšaldomos bent 24 valandosms ir tik tada sudedamos į aparatą.

Kadangi ingredientai jau užšaldyti, ledai ar šaldyti desertai paruošiami maždaug per 5 minutes, tuo tarpu kitiems ledų gaminimo įrenginiams reikia maždaug 15-20 minučių šaldymo laiko.

Įprastu ledų gaminimo aparatu vienu metu galima pagaminti apie 1 litrą ledų, o „Ninja Cream“ ledų gaminimo aparate yra 3 desertiniai indeliai, todėl vienu metu galite gaminti skirtingų rūšių desertus tiesiog pakeisdami indelį. Be to, su „Ninja Creami Deluxe“ modeliu, naudodami specialią funkciją, galite pagaminti pusę indelio ledų kiekio. Jei su įprastu ledų gaminimo aparatu norite pasigaminti dviejų skirtingų skonių ledų, pirmiausia turite ištuštinti indą, jį išplauti ir vėl užšaldyti.

„Ninja“ ledų gaminimo aparatas ypatingas tuo, kad juo galima gaminti įvairių stilių ledus ir šaldytus desertus. Iš 7 dalių galima gaminti ledus, lengvuosius ledus, gelato, šerbetą, kokteilius ir pieno kokteilius, o iš 10 dalių - visus šiuos produktus ir šaldytą jogurtą, šaldytus gėrimus, ledinukus ir kokteilius.

Abiejuose modeliuose galima maišyti priedus ir naudoti skirtingus ingredientus, todėl galite pritaikyti receptus pagal savo mitybos poreikius ir pageidavimus, pvz., be laktozės, veganiškus, tik su šaldytais vaisiais ir t. t.

„Ninja Creami“ naudoja patentuotą „Creamify“ technologiją, kurios ašmenys veiksmingai suskaido užšaldytus ingredientus, kad ledai būtų švelnios ir kreminės tekstūros.

Kodėl turėtumėte rinktis „Ninja Cream“ ledų gaminimo aparatą?

Jei mėgstate ypatingus desertus, mėgstate eksperimentuoti su naujais receptais ir ieškote greitai paruošiamų ledų ar šaldytų desertų (žinoma, prieš tai užšaldžius ingredientus), tuomet Ninja Creami ledų gaminimo aparatas gali būti kaip tik jums. Tai taip pat puiki dovana mylimam žmogui. Yra ir kitų privalumų.

 • „Ninja“ ledų gaminimo aparatas yra kompaktiškas ir puikiai telpa ant virtuvės spintelės. Dydžiu prilygsta siauro filtro kavos aparatui.
 • Lengva naudoti dėl iš anksto nustatytų programų.
 • Dėl pridedamų desertinių indelių vienu metu galite gaminti skirtingus ledus.
 • Tobula tekstūra dėl specialios „Creamify“ technologijos.
 • Lengva plauti, nes aparato dalys tinkamos indaplovei.
 • Ledus galima gaminti pagal savo pageidavimus (be laktozės, veganiškus ir t.t.).
 • Ledai gali būti paruošti per 2-5 minutes.

3 paprasti ledų receptai

Baltymais prisotintų ledų receptai

   

Pagrindas
 • 600 ml pieno
 • 60 g kreminio sūrio
 • 30 g baltymų miltelių
 • Saldiklis
+ priedai
"Oreo" sausainiai arba juodojo šokolado drožlės

Sudėkite pagrindo ingredientus į dubenį, gerai išmaišykite (pavyzdžiui, naudokite „Severin“ pieno plakiklį) ir 24 valandas atšaldykite šaldiklyje. Tada įdėkite įdarą į aparatą ir pasirinkite ledų programą. Jei reikia, įpilkite pieno ir išplakite dar kartą su funkcija „respin“.

Mango froyo

  

 • 300 g mangų tyrės
 • 300 g graikiško jogurto
Sudėkite ingredientus į puodą, kruopščiai išmaišykite ir 24 valandas atšaldykite šaldiklyje. Tada įdėkite viršų į prietaisą ir pasirinkite „Lite Ice Cream“ arba „Frozen yoghurt“. Jei reikia, įpilkite pieno ir išplakite dar kartą su funkcija „respin“.

Wannabe pina colada


 • 1 skardinė (340 g) ananasų su sultimis (didesnius gabalėlius prieš tai susmulkinkite arba sutrinkite)
 • 300 g graikiško jogurto
Sudėkite ingredientus į puodą, kruopščiai išmaišykite ir 24 valandas atšaldykite šaldiklyje. Tada įdėkite viršūnėles į prietaisą ir pasirinkite „Lite Ice Cream“ arba „Frozen yoghurt“. Jei reikia, įpilkite pieno ir naudokite „respin“ funkciją.

Kurkite ir pritaikykite naminius skanėstus būtent tokius, kokius mėgstate - nuo sodrių ledų, aksominio gelato ir prabangių pieno kokteilių iki švelnių vaisių šerbetų, kokteilių maišelių ir dar daugiau.

Yra dvi „Ninja Creami“ versijos: „Ninja Creami“ ir „Ninja Creami Deluxe“, jei norite eksperimentuoti su specialiais skoniais, pavyzdžiui, „Frappe“ ar „Slushi“.

Išsirinkite mėgstamiausią „Ninja Creami“ ir išbandykite patys!

Geriausias ledų gaminimo aparatas, kurį tiesiog privalote išbandyti 🍨