Darbo laikas I-VII 09:00-21:00 +370 4 620 0100

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-sk 09:00-21:00)  +370 4 620 0100
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@avitela.lt
Privalomas laukas

2022 m. gegužės 2 d., pirmadienis

Išmanieji laikrodžiai moterims. Kaip pasirinkti?

Rasti tinkamą išmanųjį laikrodį – nėra paprasta. Ypač šiuo metu, kai pasiūla rinkoje yra tokia plati.

Išmanusis laikrodis – ne mada, tačiau būtinybė. Daugeliui moterų jis padeda ne tik atrodyti stilingai, tačiau ir kur kas paprasčiau sekti savo organizmo pokyčius, žinoma, reaguoti į juos ir bandyti gyventi sveikiau.

Rasti tinkamą išmanųjį laikrodį – nėra paprasta. Ypač šiuo metu, kai pasiūla rinkoje yra tokia plati. Bandysime pateikti kelias gaires, techninius parametrus, kuriuos galėsite įvertinti renkantis išmaniuosius laikrodžius.

Operacinė sistema

Pirmiausia moterys turėtų nuspręsti, kokia laikrodžio operacinė sistema joms atrodo patogiausia. Natūralu, kad ji yra derinama prie turimo išmaniojo telefono: „Android“, „iOS“, „Tizen“ ir t.t.

Jeigu naudojate Apple telefoną, žinoma, kad tuomet būtinas prie jo „derantis“ ir Apple išmanusis laikrodis, kuris veikia su „iOS“ sistema. Moterims tikrai turėtų patikti APPLE WATCHSERIES 6 GPS 44MM laikrodis, kuriame yra bazinės, daugeliui reikalingiausios funkcijos kaip: žingsniamatis, žadintuvas, pulsometras, skambučių ir pranešimų perspėjimas, oro pranešimai, chronometras, sporto programos sekimas ir t.t. Arba vertas dėmesio Apple laikrodis moterims yra WATCHSERIES 8 GPS + CELLULAR 41MM. Atsparus vandeniui, ryškiai raudonos spalvos, klasikinis.

Kalbant apie Android operacinę sistemą – pasiūla yra kur kas platesnė, kadangi ją naudoja ir daugiau įvairiausių gamintojų. Pavyzdžiui, itin mėgstami yra Samsung išmanieji telefonai. Moterų numylėti GALAXY WATCH5 serijos laikrodžiai. Maži, jaukūs, ryškūs. Svarbiausia, kad puikiai veikia net iki 40 valandų aktyvumo režime.

Kiek mažiau žinomi, tačiau lygiai taip pat dėmesio verti, yra ir GARMIN išmanieji laikrodžiai, kuriuose yra Android operacinė sistema. Tiesa, Garmin laikrodžiai dera ir su iPhone telefonais. Akis traukia, ryškia apyranke puoštas GARMIN FORERUNNER 745 – patinka daugeliui moterų. Forerunner 745 sukurtas taip, kad galėtumėte keliauti ten, kur jus nuves sportas, taigi, išbandyti labai įvairias treniruotes. Gaukite integruotus bėgimo, važiavimo dviračiu, triatlono, plaukimo baseine ir atvirame vandenyje, bėgimo trasoje ir kitų sporto šakų profilius. Lenktynėms ir kitoms treniruotėms perjunkite sporto šakas vos vienu mygtuko paspaudimu.

Išmaniojo laikrodžio ekranas

Jis yra kur kas svarbesnis nei atrodo. Juk lemia vaizdą, kurį matysite savo laikrodyje. Kadangi dažna moteris renkasi vis masyvesnių matmenų laikrodžius, žinoma, kad norisi, jog jie puikiai perteiktų bet kokį vaizdą.

Šiuo metu išmaniųjų laikrodžių ekranai gali būti:

● AMOLED - itin aukšta raiška, gera kokybė bei puikus vaizdo perteikimas. Šis ekranas yra integruotas išmaniojoje apyrankėje HUAWEI BAND 8 bei apyrankėje AMAZFIT BAND 7.

● OLED - ne tik kokybiški, tačiau ir santykinai pigūs, tad dažniausiai jais kurti laikrodžiai yra ekonomiškesni. OLED ekranas, pavyzdžiui, yra GARMIN VIVOMOVE 3 SLATE modelyje.

● LCD - vieni iš pigesnių, tačiau dažnai pranokstantys poreikius savo ryškumu bei kontrastingumu.

Žinoma, kad dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia liečiami ekranai, kurie ir yra patys populiariausi.

Baterijos parametrai

Išmaniojo laikrodžio arba apyrankės baterijos talpumas yra išreikštas mAh. Kuo skaičius šalia šio raidžių junginio yra didesnis, tuo ilgesnio išmaniojo laikrodžio veikimo galima tikėtis. Dažniausiai laikrodžiuose bei apyrankėse yra montuojamos tokios baterijos, kurių talpa varijuoja nuo 50-400mAh.

Pavyzdžiui, vidutinio baterijos talpumo yra Amazfit BAND 7 išmanioji apyrankė. Jos baterijos talpa siekia 232 mAh. Taip pat ilgiau pakrautas tarnauja išmanusis laikrodis SAMSUNG GALAXY WATCH 5 PRO, kurio baterijos talpa siekia 590 mAh bei SAMSUNG GALAXY WATCH 6 CLASSIC su 425 mAh baterijos talpa. Ne visada talpesnes baterijas turintys išmanieji laikrodžiai kainuoja brangiau. Kainą lemia daugelis aspektų ir baterija yra tik vienas iš jų.

Funkcionalumas

Galime drąsiai sakyti, kad išmaniojo laikrodžio pasirinkimas pirmiausia turėtų prasidėti nuo funkcionalumo vertinimo. Tiesiog šį aspektą palikome paskutinį, kadangi daugelis laikrodžių turi tikrai gana panašias funkcijas, modulius, kurie ir padaro šį riešo akcentą išmaniu, suteikiančiu galimybę paprasčiau sekti savo organizmo pokyčius.

Dažniausios išmaniųjų laikrodžių funkcijos, kurios yra daugelyje modelių:

● Kompasas;

● Pulso matavimas;

● Deguonies kiekio kraujyje matavimas;

● EKG matavimas;

● Miego kokybės stebėjimas;

● Žingsniamatis;

● Žadintuvas;

● Skambučių ir pranešimų perspėjimas;

● Visuomet veikiantis ekranas;

● Orų pranešimai ir t.t.

Daugeliui moterų ne ką mažiau svarbu rinktis tokius išmaniuosius laikrodžius, kurie joms yra gražūs, kurie dera prie kasdien kuriamo stiliaus. Gairė – logiška ir pagrįsta. Tačiau pirmiausia siūlome įvertinti visus anksčiau mūsų minėtus parametrus ir pagal juos atradus kelis Jums tinkamus laikrodžius – galiausiai rinktis patį gražiausią, kuris arčiausiai Jūsų širdies.