Darbo laikas I-VII 09:00-21:00 +370 4 620 0100

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-sk 09:00-21:00)  +370 4 620 0100
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@avitela.lt
Privalomas laukas

2024 m. birželio 14 d., penktadienis

15 DOVANŲ IDĖJŲ PAAUGLIUI

Išsamus dovanų paaugliui gidas. Populiariausios dovanos, idėjos. Skaitykite ir išsirinkite.

Yra toks posakis, kad turtingi žmonės turi viską ir rasti jiems tobulą dovaną – labai sunkus darbas. Taip, sunkus. Tačiau kur kas sunkiau rasti dovaną paaugliui, kuris dažniausiai yra išrankesnis nei milijonieriai. O juk nesinori jo nuvilti, taip? Nepriklausomai nuo to – laukia paauglio amžiaus vaiko gimimo diena arba bet kokia kita proga – svarbu padovanoti jam tai, kas kelia geriausias emocijas.

Pateiksime 15 idėjų. Nuo didesnių iki mažesnių, kurias galima komponuoti kartu. Tikimės, kad šis sąrašas padės Jums sutaupyti daug laiko. Visos dovanos – praktiškos, skatinančios judėjimą, mąstymą, kūrybiškumą. Tai, ko reikia kiekvienam žmogui.

1. ŽAIDIMŲ KONSOLĖ: PLAYSTATION, XBOX ARBA NINTENDO


Padovanodami paaugliui žaidimų konsolę galite būti ramūs, kad 90 procentų pataikysite „į jo poreikius“. Retam nepatinka žaisti tokio tipo žaidimus. O jeigu dar esate matęs jo polinkį – tikrai apsimoka. Kurias rinktis? Playstation dažniausiai džiugina labai plačia įvairiausių žanrų žaidimų pasiūla. Xbox – platesnėmis galimybėmis. Galima rasti daug priedų, kurie suteiks konsolei daugiau galimybių, labiau įtrauks. O Nintendo – vienas ekonomiškiausių pasirinkimų. Tiek pati konsolė, tiek žaidimai – vieni pigiausių.


2. ELEKTRINIS PASPIRTUKAS


Vaikams tikrai patiks paspirtukas. Ne tik dėl to, kad jis suteikia galimybę smagiai praleisti laiką, tačiau ir dėl judėjimo. Gera, kad pasiekti parduotuvę arba kitą vietą, būrelius – galima patogiai ir greitai. Siūlome kelis dėmesio vertus modelius. Tai yra:

● Inokim gaminotojų el. paspirtukai.

● Segway gaminotojų el. paspirtukai.

Rekomenduojama elektrinių paspirtukų apkrova yra iki 50 kg, tad puikiai tinka vaikams. Geba išvystyti net iki 16 km/h. Gana didelis greitis vaikui, tačiau ir tėveliai gali būti ramūs, kad nebus važiuojama per greitai, tad mažieji bus saugūs. Veikimo atstumas siekia nuo 10 km iki 20 km. Vėlgi, optimaliai pritaikyta vaiko poreikiams. Paaugliams siūlomi šiek tiek galingesni, tačiau ne per sunkūs modeliai. Tai gali būti:

● Elektrinis paspirtukas Xiaomi mi essential.

● Elektrinis paspirtukas Unagi one e500.

● Elektrinis paspirtukas Ducati branded electric scooter pro-i, 350 w, 8.5.


Šie trys modeliai yra lengvesni, tad jeigu paspirtukas nukris – paauglys be jokio vargo galės jį pakelti ir važiuoti toliau. Paties paspirtuko svoris siekia iki 12 kg. Visgi, nors yra gana lengvi – išvysto net iki 20 km/val. greitį.  Veikimo atstumas siekia nuo 20 km iki 25 km, tad ne tik pasivažinėjimui be tikslo, pramogai, tačiau ir mokyklos, parduotuvės arba būrelio „pasiekimui“ – tikrai pakanka.


3. PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI


Puikus pasirinkimas paaugliui yra planšetinis kompiuteris. Tikrai ne tik pramogoms ir bendravimui, tačiau taip pat ir mokslams. Kadangi planšetiniai kompiuteriai yra mažų matmenų – juos visada galima nešioti su savimi. Renkantis visada siūlome tartis su Avitela.lt specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius pasiūlys ir tinkamą modelį. Pavyzdžiui, vienas optimalių variantų yra GALAXY TAB A8. Plačiau apie jį galite skaityti čia. Operacinė sistema – Android 11.0, tad visiškai nemokamai galėsite atsisiųsti įvairias programėles, kurios jam suteikia daugiau funkcionalumo. Šiame modelyje yra kamera, kuri leis fiksuoti gražiausias akimirkas. Žinoma, kelti jas tiesiai į socialinius tinklus, kadangi prijungus prie Wi-Fi – naršyti bus galima kiekviename žingsnyje.


4. IŠMANIEJI LAIKRODŽIAI IR APYRANKĖS: AMAZFIT, MICROWEAR, XIAOMI


Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės yra gera dovana ne tik dėl to, kad vaikas žinotų kiek valandų ir kada laikas grįžti namo, tačiau ir dėl to, kad tai dažnai skatina judėjimą bei savo organizmo pokyčių sekimą. Susipažinti su įvairiais modeliais galima čia. Renkantis svarbiausia susipažinti su funkcijomis, kurias siūlo konkretus įrenginys. Beveik visuose yra žingsniamatis, taip pat ir organizmo pokyčių sekimo jutiklis, miego ir streso ritmo stebėjimo galimybė, net deguonies kiekio kraujyje fiksavimas. Kai kurie turi treniruočių programas. Patogu tiems, kurie nori daugiau sportuoti, tačiau nežino nuo ko pradėti. Apyrankės užima mažiau vietos, juos dažniausiai reikia rečiau krauti nei laikrodžius. Visgi, pastarieji atrodo stilingiau. Pagalvokite, kas labiau patiktų paaugliui, kuris jį dėvės.


5. POCO IŠMANIEJI TELEFONAI


Poco gamintojo telefonai – daugelio paauglių svajonė. Kol vieni renkasi modelius, kurie yra tuo metu madingi, tuo tarpu kitiems labiausiai patinka tokie, kurie yra skirti tam tikro amžiaus žmonėms. Poco gamintojas orientuojasi į pagalius, kurie derina stilių su išmanumu. Ypač siūlome atkreipti į telefono modelį Poco F4. Kuo pasižymi šis mobilusis?

● Mažos energijos sąnaud, kurios leis ne tik greitai, tačiau ir pigiai pakrauti telefoną. Su 4500 mAh didelės talpos baterija telefonas yra ypač greitai įkraunamas. 100 procentų baterija galima „pasiekti“ vos per 38 minutes.

● Galingas informacijos apdorojimas leis naršyti be strigimų. Sutikite – šiuolaikiniai paaugliai nėra labai kantrūs.

● Sistema LPDDR5 + UFS 3.1 orientuota į tuos, kurie nori žaisti kompiuterinius žaidimus efektyviai, be jokių ilgai užkraunančių programų.

● Itin maža priekinės kameros išpjova suteikia galimybę ne tik džiaugtis stilingu telefonu, tačiau ir kokybiškai perteikiamu nuotraukų vaizdu. Ypač tinka asmenukėms daryti.

● Svarbus privalumas yra tai, kad telefonas – labai patvarus. Natūralu, kad kartais jis krenta iš rankų. Nepergyvenkite – Poco F4 korpusas yra itin saugus.

● Galiausiai, šis telefonas – ne tik fotografuoja, tačiau ir padeda kurti filmus. Vienu išmaniojo telefono bakstelėjimu galite lengvai sukurti dėmesio vertus 4K vaizdo įrašus.

Šis modelis – vienas iš daugelio, kurį siūlo Poco. Žinoma, paaugliui visada labiau patiks naujesnis.


6. ŽAIDIMŲ KLAVIATŪRA


Jeigu paaugliui, kuriam ieškote dovanos – patinka žaisti kompiuterinius žaidimus – tokiu atveju jį tikrai nudžiugins žaidimų klaviatūra. Porą dėmesio vertų variantų – žemiau:

● Klaviatūra Marvo kg901 RGB blue switchLaido ilgis yra kiek ilgesnis nei 1,5 metro, tad tikrai atitinka žaidžiančių prie stalo arba ant sofos poreikius. Įdomus faktas, kad šios klaviatūros ilgaamžiškumas yra 50 mln. paspaudimų. Sutikite – tarnaus labai ilgai.

● Klaviatūra Trust gxt881 Odyss semi-mech keyboard us. Tai yra belaidė klaviatūra, kuri veikia USB A-type jungtimi. Plačiau apie ją skaityti galite čia. Klaviatūra yra derinama su Windows operacine sistema. Išsiaiškinkite – kokį kompiuterį naudoja dovanos gavėjas.

Žinoma, žaidimų klaviatūra yra gera dovana tik tokiu atveju, kai paauglys žaidžia tokius žaidimus.


7. ŽAIDIMŲ PELYTĖ


Žaidžiantiems taip pat tinkama dovana visada bus ir žaidimų pelytė. Jeigu tinka laidinė, kuri yra pigesnė – siūlome variantą Marvo Z Fit Lite G1. Laido ilgis siekia 1,8 m., tad tikrai tinka kiekvienam. Sensoriaus tipas yra optinis, tad reakcija – labai greita. Tai užtikrina, kad žaidimai bus sklandūs. Kitas laidinės pelės variantas, kuris derinamas ne tik prie Windows, tačiau ir MacOS sistemos yra SteelSeries Rival 5 RGB. Gamintojas nurodo, kad pelės ilgaamžiškumas siekia net 80 mln. paspaudimų. Galime drąsiai sakyti, kad net ir pačiam didžiausiam žaidimų asui – ji tarnaus labai ilgai.


8. ŽAIDIMŲ AUSINĖS


Tęsiant žaidimų liniją – reikia pasirūpinti ir ausinėmis, kurios leidžia ne tik geriau girdint garsus įsitraukti, tačiau ir bendrauti su kitais dalyviais, kurie konkuruoja su jumis.

Avitela.lt siūlo daug įvairių žaidimams skirtų ausinių. Visgi, išskirtume šiuos modelius, kuriuose puikiai derinamas kokybės ir kainos santykis:

● Bevielės ausinės Logitech g435 lightspeed gaming headset. Stilingos, belaidės ausinės uždengia ausis, tad labai puikiai izoliuoja garsus, kurie yra aplinkui, padeda geriau įsijausti į žaidimą. Jungiamos per USB jungtį, tad universalios, tikrai tiks prie vaiko kompiuterio.

● Ausinės Razer kraken. Šis modelis skirtas vaikams, kurie renkasi ryškius, akis traukiančius akcentus. Ausinės yra laidinės. Ilgis siekia 1,3 m., tačiau tikrai puikiai pakanka ilgio, kai yra žaidžiama per kompiuterį. Ausinės yra skirtos būtent žaidimams. Labai gerai izoliuoja garsus, aukštas dažnis leidžia mėgautis garso kokybe ir tuo pačiu geriau įsitraukti į pramogą.

● Žaidimų ausinės JBL quantum 400. Tai yra gal kiek brangesnis modelis, tačiau tuo pačiu ir aukštesnės kokybės, tad tikrai atsiperka. Ausinės – ne tik garso skleidimui, tačiau ir informacijos perdavimui, kadangi yra su mikrofonu.

Kokias rinktis? Nebijokite drąsiai klausti paauglio, kuriam ir bus skirta ši dovana.


9. NEŠIOJAMOS KOLONĖLĖS


Jeigu paaugliui žaidimai nelabai patinka, tačiau vaiką galima drąsiai vadinti melomanu – siūlome jam padovanoti nešiojamą kolonėlę. Tai leis ne tik klausyti muzikos, kad ir kur jis tuo metu yra, tačiau svarbiausia – klausyti kokybiškai, garsiai.

Nešiojamų kolonėlių gausa avitela.lt prekybos vietoje yra labai plati. Rinktis reikia pagal tai – kas svarbiausia vaikui: didelis garsas, ilgas našumas, greitas pakrovimas? Gal kiek brangesnė, tačiau tikrai kiekvieno paauglio poreikius patenkinanti yra nešiojama kolonėlė JBL GO3 BLUE JBLGO3BLU. Kolonėlė sveria vos 200 gramų, tad visada galėsite ją turėti po ranka. Svarbu tai, kad baterijos veikimo laikas siekia iki 5 valandų, tad ilgas vakaras ir net visa vasaros naktis tikrai bus smagesnė su nuotaiką gerinančia muzika. Kiek pigesnius modelius galite rasti čia. Įsigyti geros kokybės kolonėlę iki 30 eurų tikrai įmanoma. Tik būtinai skirkite dėmesio charakteristikoms, kurios lemia funkcionalumą ir galimybes.


10. MOMENTINIS FOTOAPARATAS


Klasika, kuri tikrai patinka kiekvienam. Nors dažniausiai juos mėgsta mergaitės, tačiau tiks ir berniukams. Momentiniai fotoaparatai – tai ne tik akimirkų įamžinimas, tačiau taip pat ir labai smagi pramoga. Sutikite – mergaitėms dažniausiai patinka rausva spalva, tad jas tikrai nudžiugins ir tokio atspalvio fotoaparatas. Geras modelis INSTAX MINI 11 LILAC. Kokios jo galimybės? Vos per 90 sekundžių bus galima gauti nuotraukas. Įspūdinga? Tikrai taip. Dar svarbiau, kad šis momentinis fotoaparatas turi ir asmenukių režimą. Pats momentinis fotoaparatas yra nedidelis, sveria vis iki 300 gramų, tad visada gali būti po ranka, kad ir kur mergaitė ar berniukas eina.


11. ELEKTRINIS ŠEPETĖLIS


Negalvokite, kad tai yra dovana, kuri patinka tik vaikų tėveliams, kurie nori, kad mažasis kuo daugiau dėmesio skirtų savo burnos higienai. Daugelis vaikų gavęs elektrinė šepetuką net pradeda atidžiau prižiūrėti dantis, kadangi valyti su juo – smagu, tai yra tarsi pramoga.

Keli modeliai, kurie tinka paaugliui, yra:

● Dantų šepetėlis PHILIPS HX3671/13. Šis stilingas šepetukas dažniausiai patinka jau vyresniems vaikams, kuriems yra nuo 14-16 metų. Akis traukia modernus dizainas. Žinoma, vertinamas tikrai ne tik dėl jo. Šepetėlis padaro iki 31000 judesių per minutę, tad pasiekiamas itin aukštos kokybės valymo efektyvumas.  Pilnai pakrovus veikia net iki 14 dienų. Tai patinka tiems, kurie dažnai pamiršta pakrauti.

● Dantų šepetėlis BRAUN ORAL-B D100.413.1 VITALITY. Šis rožinis šepetukas dažniausiai yra labiau mėgstamas merginų. Per minutę padaro iki 7600 aps./min. Geras pasirinkimas tiems, kurių dantukai yra labai jautrūs. Integruotas laikmatis padeda laikytis valymo režimo.

● Dantų šepetėlis BRAUN ORAL -B D100.413.4KX VITALITY KIDS STAR WARS +TC. Žvaigždžių karų atributika puoštas šepetukas – daugelio vaikų svajonė. Ją įgyvendinti yra taip paprasta. Kartu su šepetuku yra suteikiama galimybė atsisiųsti nemokamą „Disney Magic Timer“ programą. Tai dantų valymą padaro dar smagesniu.

Rinktis bus paprasčiau jeigu įvertinkite – koks yra vaiko amžius bei kokia jo dantukų būklė. Jeigu dantys jautrūs – reikia ne tokio intensyvaus. Visgi, reikia galingesnio, kai vaikas nešioja breketus arba plokštelę.


12. BELAIDĖS AUSINĖS


Ausinės gali būti skirtos ne tik žaidimams, tačiau ir muzikos klausymui. O tai tikrai patinka daugeliui. Universalus modelis, kuris tinka bet kokiam muzikos mylėtojui yra EDIFIER TRUE WIRELESS. Belaidžių ausinių perdavimo atstumas siekia net 10 metrų. Baterijos veikimo laiko tarpas – net 7 valandos. Žinoma, laiko tarpas tikrai labai ilgas, tad mėgautis muzika galima be jokios pertraukos galima tiek, kiek norite. Su daugiau modelių galite susipažinti paspaudę čia. Modeliai yra labai kompaktiški, tad tinka tiems, kurie sportuoja, bėga. Net ir judesio metu – ausinės tikrai nenukris. O gera muzika sportui suteikia daugiau motyvacijos. Kadangi šiuolaikiniai paaugliai gyvena gana pasyviai – skatinti juos daugiau judėti įvairiais būdais tikrai verta.


13. KVAPŲ DIFUZORIAI


Vyresniam paaugliui, kuris labai rūpinasi savimi ir savo aplinka – gera dovana bus kvapų difuzoriai. Pigus modelis yra STADLER FORM L-030. Minimalistinio dizaino, galima pilti vaiko poreikius labiausiai tenkinančius aromatus, tai yra, aliejus. Kvapas išsilaiko net iki 4 savaičių.  Daugiau pasirinkimų rasite čia. Kai kurie ne tik skleidžia kvapus, tačiau ir drėkina patalpas, valo orą. Visgi, daugeliui paauglių svarbiausia, kad difuzorius skoningai įsikomponuotų jo kambario interjere. Tad ir rinktis siūlome pagal stilių.

14. BELAIDIS GARSIAKALBIS


Jeigu vaikas yra ryški asmenybė, kuri mėgsta būti dėmesio centre, dainuoti, deklamuoti, vesti vakarus – gera dovana visada bus garsiakalbis. Tinka, žinoma, ne tik tiems, kurie jau yra drąsūs, tačiau taip pat ir tiems, kuriems reikia metodo, kuris gali skatinti daugiau kalbėti viešai. Garsiakalbis yra puiki dovana. Vienas modelių yra PHILIPS TAS4405N/00. Pigus, kompaktiškas, stilingas. Jame yra integruotas mikrofonas, kuris yra nematomas, tačiau tikrai veikia našiai. Mikrofono baterijos laiko tarpas yra iki 6 valandų, tad kad ir kam reikia garsiakalbio – jis veiks tada, kai to norisi.


15. IŠORINĖ BATERIJA


Išorinė baterija arba kitaip Power Bank‘as – dar viena dovana, kuri tikrai patiks kiekvienam, paaugliui. Daugelis visada su savimi po ranka turi telefonus bei planšetinius kompiuterius, naršo nuo ryto iki vakaro, o prietaisai dažnai linkę išsikrauti tada, kai to labiausiai nereikia. Power Bank‘as tikrai bus naudojamas dažnai ir kiekvieną kartą jį paėmus į rankas –  primins apie jus.

Dėmesio verta išorinė baterija XIAOMI MI 10000MAH REDMI. Stilingas baltos spalvos prietaisas yra nedidelis, tad visada gali būti po ranka, kad ir kur einate. Baterijos talpa yra net 10000 mAh, tad pakraus ne tik telefoną, tačiau ir kompiuterį. Svarbus šio modelio privalumas, kad yra net 2 USB prievadai. Taigi, vienu metu bus galima krauti ne vieną įrenginį. Su daugiau modelių susipažinti ir filtravimo pagalba rasti Jums labiausiai tinkamą galima čia.  Rinktis galite pagal gamintoją, stilių, matmenis, svorį, įkrovimo laiko tarpą, korpuso medžiagą, jungčių tipą ir panašiai.

Tikimės, kad šis sąrašas padės rasti dovaną paaugliui. Tokią dovaną, kuri jam tikrai patiktų ir visada primintų dovanotoją.