Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val. Pristatymas per 2 val.

Informacija

Svarbaus pirkėjo programa

"AVITELOS" pirkėjų išskirtinumo ir privilegijų programa - "Svarbaus pirkėjo programa"

"Svarbaus pirkėjo programą" sukūrėme tam, kad padėkoti mūsų ištikimiausiems pirkėjams už lojalumą  ir ištikimybę bei suteikti jiems išskirtinių privilegijų- nuolaidų bei  specialių pasiūlymų. Svarbaus pirkėjo dalyvių laukiame tiek parduotuvėse, tiek elektroninėje parduotuvėje. Esame pasiruošę pastikti Jus su šypsena ir išskirtiniu aptarnavimu.

"Svarbaus pirkėjo programos" dalyviai įgyja teisę prekybos tinkle "AVITELA" parduotuvėse pirkti su nuolaida, dalyvauti tik šios programos dalyviams skirtose akcijose, gauti išskirtinius pasiūlymus bei staigmenas. 

Kaip tapti “Svarbaus pirkėjo programos” nariu?

 1. "Svarbaus pirkėjo programos" dalyviu tapti paprasta. Tereikia būti  sulaukus 18 metų, užpildyti  ir perduoti  programos anketą UAB "AVITELOS PREKYBA" atstovui.
 2. "Svarbaus pirkėjo programos" dalyvio kortelė išduodama iš karto, užpildžius anketą.

Kaip gauti nuolaidą?

Bet kuris pirkėjas prekybos tinklo parduotuvėse bei elektroninėje parduotuvėje pirkęs prekių ne mažiau kaip už 100 €  nemokamai gauna "Svarbaus pirkėjo programos" kortelę.

Apie nuolaidas

 • Programos dalyvis nuolaidą gauna  prieš atsiskaitymą už prekes pateikęs  “Svarbaus pirkėjo programos” kortelę.
 • Nuolaidos taikomos ir kaupiamos perkant bet kurią prekę, atsiskaitant grynais,banko kortele, išsimokėtinai ar banko  pavedimu.
 • Dalyvaujant "Svarbaus pirkėjo programoje" nuolaidos nėra fiksuotos, jos yra didėjančios tam tikrais intervalais, priklausomai nuo įsigytų prekių sumos.
 • Nuolaidos nesuteikiamos perkant prekes, kurioms yra suteikiamos kitų akcijų  nuolaidos.
 • Nuolaidos nesumuojamos- paliekama galimybė nariui pasirinkti palankiausią.

Pirkinių suma

NUOLAIDŲ DYDŽIAI, %

Buitinė technika

Garso bei vaizdo technika

Kompiuterinė,skaitmeninė technika

86,88 -289,62 Eur

iki 3%

iki 3%

iki 2%

289,62 -1448 Eur

iki 5%

iki 5%

iki 3%

1448 -2896,20 Eur

iki 7%

iki 7%

iki 5%

Nuo 2896,20 Eur

iki 10%

iki 10%

iki 7%


 • Nuolaidos prekėms taikomos tik perkant parduotuvėse. “Svarbaus pirkėjo programos” nuolaidų  taikymo sistema elektroninėje parduotuvėje negalioja.
 • Perkant elektroninėje parduotuvėje pirkto pirkinio suma įskaičiuojama į programos nario kortelę, tokiu būdu sudaroma galimybė kintamai nuolaidai didėti sekančiam pirkiniui perkant parduotuvėje.
 • Perkant elektroninėje parduotuvėje, vietoj  kiekinės nuolaidos pateikiame itin patrauklių pasiūlymų, kuriais pasinaudoti gali tik elektroninės parduotuvės pirkėjai įvedę "Svarbaus pirkėjo programos" kortelės numerį.
 • UAB "AVITELOS PREKYBA" pasilieka teisę nuspręsti už kurias prekes ir kokio dydžio nuolaida gali būti suteikiama.

Praradus kortelę

 • Apie sugadintą, pamestą ar pavogtą  „Svarbaus pirkėjo programos“ kortelę būtina nedelsiant pranešti UAB "AVITELOS PREKYBA" administracijai tel. 8-46-383500 arba  elektroninio pašto žinute info@avitela.lt , nurodant kortelės numerį arba „Svarbaus pirkėjo programos“ dalyvio  vardą bei pavardę.
 • Pranešus apie kortelės praradimą, bus nemokamai suteikta  nauja kortelė kitu  numeriu, išsaugant ir perkeliant  visą buvusią iki praradimo sukauptą informaciją- nuolaidas, litus, o senoji kortelė - deaktyvuota.

"Svarbaus pirkėjo programos" sąlygų pakeitimas

 • UAB "AVITELOS PREKYBA" turi teisę bet kuriuo metu  pakeisti arba papildyti "Svarbaus pirkėjo programos" taisykles . Pranešimas apie pasikeitimus arba papildymus yra skelbiamas interneto svetainėje www.avitela.lt.
 • Pasikeitus "Svarbaus pirkėjo programos" dalyvio asmens duomenims, būtina apie tai pranešti UAB "AVITELOS PREKYBA" adminsitracijai tel 8-46-383500 arba info@avitela.lt .

Bendros taisyklės

 • Programos dalyvis nuolaidas ir kaupiamuosius litus  gauna tik tada, kai prieš atsiskaitant už prekes pateikia “Svarbaus pirkėjo programos” kortelę.
 • "Svarbaus pirkėjo programos" kortelė yra UAB "AVITELOS PREKYBA" nuosavybė.
 • UAB "AVITELOS PREKYBA" pasilieka teisę bet kada nutraukti "Svarbaus pirkėjo programą" apie tai iš anksto neįspėjus kortelių turėtojų.
 • Šios taisyklės galioja prekybos tinkle “AVITELA” išduotų "Svarbaus pirkėjo programos" kortelių turėtojams.
 • "Svarbaus  pirkėjo programos" prizus ir privilegijas, nepriklausomai nuo to, kas mokėjo už pasirinktas prekes, gauna kortelės savininkas.
 • Norėdamas atsisakyti siunčiamos  informacijos apie ypatingus pasiūlymus, “Svarbaus pirkėjo programos” dalyvis turi apie tai pranešti elektroniniu paštu info@avitela.lt .
Slava Yurthev Copyright