Pirk HP kompiuterį ir laimėk kelionę į Laplandiją!

*Jūsų sutikimas mums reikalingas, kad galėtume el. paštu ir/arba SMS žinute Jus informuoti apie vykstančias akcijas bei teikti naujienų, nuolaidų, išpardavimų ar asmeninius pasiūlymus, kviesti Jus dalyvauti žaidimuose bei pranešti apie prizų laimėjimą.

Jūsų sutikimas patvirtina, kad sutinkate, kad Jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi ir saugomi remiantis ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu BDAR 2016/679 ir pagal UAB „Avitelos prekyba“ duomenų politikoje numatytą tvarką.

AKCIJOS „Pirk HP nešiojamąjį kompiuterį, registruokis ir laimėk kelionę į LAPLANDIJĄ 4 asmenims!“ TAISYKLĖS:
1. Prizas: kelionė 4 asmenims į LAPLANDIJĄ – 3 d. kelionė su skrydžiu iš Rygos į Oulu su pervežimu autobusu: oro uostas – viešbutis oro uostas, nakvynėmis, pusryčiais viešbučiuose, ekskursinėmis išvykomis į Santą Parką, Kalėdų senelio kaimelį ir Ranua zoologijos sodą. Kelionės laikotarpis: 2019 gruodžio 21 d. – 2019 m. gruodžio 23 d. Prizo vertė – 1692 €.
2. Akcijos laikotarpis: nuo 2019 m. lapkričio 07 d. iki 2019 m. gruodžio 10 d.
3. Akcijoje dalyvauja visi perkantys bet kurį HP nešiojamąjį kompiuterį „Avitela“ parduotuvėse ir www.avitela.lt.
4. Akcijoje negali dalyvauti ir laimėti UAB „Avitelos prekyba“ darbuotojai ir jų giminaičiai bei nepilnamečiai asmenys.
5. Akcijos tvarka:
5.1 registracija fizinėje parduotuvėje: 1. pardavėjas užpildo elektroninę anketą, kurioje turi būti nurodyti šie registracijai būtini pirkėjo duomenys: asmens vardas, el. paštas, telefono numeris, pirkimo kvito numeris. 2. Po duomenų suvedimo į sistemą, spausdinama ir pirkėjui pateikiama „Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo“ forma. Dalyvavimo patvirtinimui – būtinas pirkėjo parašas.
5.2. registracija interneto svetainėje www.avitela.lt: klientas savarankiškai užpildo akcijos registracijos formą www.avitela.lt. Anketoje turi būti nurodyti šie registracijai būtini pirkėjo duomenys: asmens vardas, el. paštas, telefono numeris, užsakymo numeris (jei pirkimas įvykdytas el. parduotuvėje) ar pirkimo kvito numeris (jei pirkimas įvykdytas fizinėje parduotuvėje);
5.3 tas pats pirkimo čekio / užsakymo numeris gali būti registruojamas tik vieną kartą ir privalo būti pateikiamas prizo atsiėmimo metu.
5.4 asmenys, kurie bandytų klastoti pirkimo kvito / užsakymo numerį, vardą, pavardę, el. pašto adresą, nurodyti netikrą produkto įsigijimo faktą ar atlikti panašius veiksmus, kurie gali padaryti neigiamą įtaką Žaidimui ar sukelti žalą Žaidimo Organizatoriui, bus identifikuojami ir šalinami iš Žaidimo dalyvių sąrašo be atskiro įspėjimo.
6. Akcijos laimėtojo rinkimo tvarka:
6.1 prizų laimėtojai atrenkami atsitiktinės atrankos būdu iš visų užsiregistravusių ir sutikusių su akcijos taisyklėmis asmenų. Akcijos laimėtojai „Avitelos“ Facebook paskyroje bus paskelbti 2019 m. gruodžio 12 d.
6.2 su akcijos laimėtoju bus susisiekta asmeniškai per 3 d. d. ir abišaliai suderintos prizo įteikimo aplinkybės. Jei laimėtojas 3 d. d. laikotarpyje po laimėjimo negali būti pasiekimas telefonu / el. paštu ir / ar yra kitos su laimėtoju susijusios aplinkybės, trukdančios perduoti prizą, laimėtojas praranda teisę į prizą. Tokiu atveju Organizatorius gali jį naudoti savo nuožiūra;
6.3 organizatorius nėra atsakingas už atvejus, kai teisė gauti prizą negali būti realizuota dėl to, kad Žaidimo dalyvio negalima pasiekti jo nurodytais kontaktais, yra pažeistos žaidimo taisyklės ar prizo perdavimo tvarka. Tokiais atvejais jokia žala Žaidimo dalyviui neatlyginama, nekompensuojamas prizas ar jo vertė;
6.4 jei laimėtojas neturės laimėjimą patvirtinančio akcijos taisykles atitinkančio kasos kvito/ užsakymo numerio, Žaidimo Organizatorius atsitiktinės atrankos būdu atrinks kitą prizo laimėtoją;
6.5 organizatorius turi teisę viešai skelbti Žaidimo laimėtojo vardą.
6.6. laimėtojas bus paskelbtas „Avitelos“ Facebook paskyroje ir www.avitela.lt internetiniame puslapyje.
7. Akcijoje dalyvauja tik pilnai Žaidimo registracijos anketą užpildę pirkėjai.
8. Pirkėjas privalo pateikti teisingus duomenis apie save (vardas, telefonas, el. paštas).
9. Organizatorius nėra atsakingas už jokias asmenines Žaidimo dalyvio išlaidas.
10. Žaidimo prizai negali būti keičiami į kitas prekes, pinigus ar kitaip kompensuojami.
11. UAB „Avitelos prekyba“ pasilieka teisę keisti akcijos taisykles.
12. Organizatorius nėra atsakingas už paslaugų techninius sutrikimus, sistemos ar programinės įrangos gedimus, veikimo vėlavimus ar panašius trukdžius interneto svetainėje www.avitela.lt ar fizinėje parduotuvėje „Avitela“, dėl kurių apribojamos dalyvavimo Žaidime galimybės.
13. Organizatorius pasilieka teisę neleisti dalyvauti ar diskvalifikuoti iš Žaidimo asmenį, jei yra pagrindas įtarti, kad asmuo pažeidžia įstatymus ar šio Žaidimo taisykles.
14. Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo taisykles.
15. Iškilus klausimams susisiekite el. paštu – info@avitela.lt.

Slava Yurthev Copyright