Registruokis ir laimėk!

*Jūsų sutikimas mums reikalingas, kad galėtume el. paštu ir/arba SMS žinute Jus informuoti apie vykstančias akcijas bei teikti naujienų, nuolaidų, išpardavimų ar asmeninius pasiūlymus, kviesti Jus dalyvauti žaidimuose bei pranešti apie prizų laimėjimą.

Jūsų sutikimas patvirtina, kad sutinkate, kad Jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi ir saugomi remiantis ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu BDAR 2016/679 ir pagal UAB „Avitelos prekyba“ duomenų politikoje numatytą tvarką.

 1. Akcijos organizatorius – UAB „Avitelos prekyba“. 
 2. Akcijoje dalyvauja asmenys, užsiregistravę organizatoriaus tinklalapyje  www.avitela.lt patvirtinę sutikimą su taisyklėmis ir nurodę savo el. paštą.
 3. Registracijos laikotarpis: 2020.01.22-2020.02.22
 4. Prizo laimėtojas bus paskelbtas 2020.02.24 naujienlaiškyje ir puslapyje www.avitela.lt.
 5. Akcijoje galima dalyvauti tik nurodžius savo aktyvų el. pašto adresą, priešingu atveju laimėjus prizą jis nebus išduodamas.
 6. Užpildęs visus laukus akcijos dalyvis automatiškai gauna elektroninį laišką su patvirtinimu, kad dalyvauja akcijoje.
 7. Laimėjimas į grynuosius pinigus nekeičiamas. 
 8. Akcijos dalyviai sutinka, kad būtų tvarkomi jų asmens duomenys ir sutinka laikytis nurodytų akcijos taisyklių bei organizatorių sprendimų.
 9. www.avitela.lt pasilieka teisę naudoti asmens duomenis rinkodaros tikslais.
 10. Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos taisykles iš anksto apie tai pranešęs savo internetiniame puslapyje www.avitela.lt 
 11. Papildoma informacija apie akciją teikiama el.paštu webprekyba@avitela.lt
Slava Yurthev Copyright