Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas Sausio išpardavimas

Informacija

Asmeninis vadybininkas

Kas yra asmeninis vadybininkas?

Tai Jūsų konsultantas, patarėjas, padėjėjas. Pildydami užsakymą, galite pasirinkti 1 iš 2 vadybininkų, į kurį galėsite kreiptis tiesiogiai ir jis padės Jums visais klausimais.

Kaip aš galiu susisiekti su asmeniniu vadybininku?

 

Ovidijus
Ovidijus - televizorių, telefonų ir garso technikos specialistas.
ovidijus.r@avitela.lt
tel. 8 700 38500

Justas
Justas - laikrodžių, žaidimų įrangos ir kompiuterinės technikos specialistas.
justas.k@avitela.lt
tel. 8 700 38500


- įmontuojamos, stambios ir smulkios buitinės technikos specialistas.

tel. 8 700 38500

Kokia asmeninio vadybininko nauda Jums?  

Asmeninis vadybininkas įgyvendins Jūsų užsakymą nuo A iki Z.  Jūs galite pasirinkti  1 iš 2, t.y.: Justą ir Ovidijų. Pildydami užsakymą, susisiekite su vienu iš jų ir, esant poreikiui,  toliau  bendraukite tiesiogiai.

Jūsų asmeninis vadybininkas patars:

·         dėl prekės pasirinkimo;

·         dėl užsakymo eigos;

·         dėl apmokėjimo bei pristatymo;

·         dėl lizingo sutarties sudarymo  ir  t.t..

Jau išbandžiusiems šią paslaugą rekomenduojame  ir  vėliau dėl būsimų užsakymų  kreiptis į tą patį asmeninį  vadybininką. Taip sklandžiau įgyvendinsite užsakymo eigą nuo pradžios iki pabaigos.  Žinoma, jei esate patenkintas šia paslauga, savo asmeninį vadybininką galite rekomenduoti ir kitiems pirkėjams.

Kaip pasirinkti asmeninį vadybininką?

Pildydami užsakymą, paskutiniame užsakymo žingsnyje  (užsakymo patvirtinimo lange)  pasirinkite pageidaujamą vadybininką.  Pasirinktas asmeninis vadybininkas vykdys  Jūsų užsakymą  bei konsultuos ateityje.


Slava Yurthev Copyright